Máte e-shop alebo pripravujete e-shop?

Rozmýšľate ako viesť e-shop a stlačiť náklady na minimum? Ako sa zbaviť neproduktívnych činností a venovať čo najviac času obchodu. Treba automatizovať! Len, ako na to, všakže ☺

Zistite viac

Máte e-shop alebo pripravujete e-shop a zvažujete ako čo najefektívnejšie nastaviť procesy a znížiť náklady na prevádzku e-shopu?

Rozmýšľate ako viesť e-shop a stlačiť náklady na minimum? Ako sa zbaviť neproduktívnych činností a venovať čo najviac času obchodu. Treba automatizovať! Len, ako na to, všakže J.

Stačí prepojiť  e-shop s našim ekonomickým systémom, ktorý Vám umožní vybaviť celú zákazku, vytvárať kategórie tovaru, pridávať popisy tovaru a využiť aj ďalšie funkcie ako:

 • Ponuka a predaj tovaru zo skladovej evidencie
 • Príjem objednávok a ich administrácia
 • Rozširovanie adresára o nových zákazníkov
 • Pridanie popisu tovaru  a spôsobu dodania
 • Roztriedenie tovaru do kategórií
 • Priraďovanie atribútov Novinka, Akcia a iné

Ide o obojsmernú komunikáciu, ktorá Vám ušetrí veľa času a nákladov spojených s administráciou a synchronizáciou prijímaných objednávok, s aktualizáciou cien alebo jednotlivých skladových zásob.

Pri predaji určite využijete tiež agendu Cenové akcie pre vytváranie časovo obmedzených cenových akcií na vybraný okruh zásob. Pri každej akcii je stanovený dátum platnosti, percento zľavy a zásoby, ktoré do tejto spadajú, ako aj možnosť vybrať odberateľov alebo skupiny odberateľov, ktorých sa zľavy týkajú.

Vyplňte formulár a my Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku

  ÚčtovníctvoMzdyDaňové poradenstvoAudit

  Naše certifikáty

  Adresa

  Audit Tax Consulting, k.s.
  Bajkalská 19B
  832 15 Bratislava
  IČO: 35858907

  Kontakt

  ATC@ATC.SK
  +421 903 414 881
  8:00 – 17:00