Veľmi nás teší, že ste prejavili záujem o naše služby. Keďže naše služby pokladáme za vysoko individuálne a vždy šité na mieru a potreby klienta, snažíme sa každú budúcu spoluprácu od začiatku nastaviť ako dlhodobú a prínosnú pre nášho klienta.

  “Urobte si vo svojom podnikaní poriadok podľa našich rád a postupov, ktoré sú overené desiatkami podnikateľov na celom Slovensku”

  Artur Oberhauser CEO spoločnosti Audit Tax Consulting

  Čo o nás hovoria spokojní podnikatelia z celého Slovenska?

  Martin Mravec (GfK, s.r.o.)

  Našou základnou požiadavkou na účtovnú spoločnosť pri vedení účtovnictva a miezd je odbornosť, individuálny prístup a kvalita služieb. Túto požiadavku už dlhodobo spĺňa spoločnost ATC, a preto sme maximálne spokojní s ich službami

  Grenkeleasing, s.r.o

  V súčasnosti sa firmy stretávajú s čoraz prísnejšími požiadavkami na dodržiavanie zákonných požiadaviek a predpisov. Ja vnímam úlohu auditu takto: poskytnúť nezávislý názor, kvalitné a aktuálné informácie, identifikovať riziká a možnosti ich efektívného riadenia a tiež je to spôsob zyvšovania dôveryhodnosti spoločnosti. Toto všetko nám spolupráca s audítormi z ATC zabezpečila.

  Peter Ondráš (BEPON)

  My v našej spoločnosti viemie, že aj pri zdanlivo jednoduchých transakciách sa môžu objaviť nečakané komplikácie, ktoré potom môžu viesť k vysokým daňovým sankciám za odchýlenie sa od nejasných daňových predpisov. Spoluprácou s odborníkmi z ATC sa snažíme tomuto úspěšne predcházať.